0542
842 02 50
Müşteri Hizmetleri

KURUMSAL

2017 yılında kurulan Star Tarım Makinaları büyümekte olan Türkiye ekonomisi içindeki yerini almış olup, bu doğrultuda değişen teknolojik gelişmeler ışığında Türk sanayisine hizmet vermektedir.

Sektörde uzun yıllardır rol almanın verdiği tecrübe, uzman kadro, gelişmiş ürün seçeneği ve üstün hizmet anlayışı ile pazar payını artırmıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve beklentilerine en iyi şekilde cevap verecek kalitede ürün ve kesintisiz hizmet sunmak için sürekli olarak yatırıma gitmiş doğal olarak endüstriyel ve sanayi sektöründe hakettiği yeri almıştır.

Çağın gerekliliklerini yakından takip eden firmamız, gün geçtikçe zorlaşan ticaret hayatında şeffaf, bütünü görebilen bir politika izlemekte ve sadece kendi kârlılığı ile değil çevresinde etkileşimi olduğu tüm ekosistemin kârlılığı için çalışmaktadır.

Güven ilkesinden hareketle ticari yaşamını sürdüren Star Tarım Makinaları sattığı ürünlerin daima arkasında olmuş, satış sonrası hizmetlerini de eksiksiz bir şekilde yerine getirmektedir.

Misyonumuz; büyümek, büyürken büyütmek, tüm paydaşlarının kârlılığını eşit derecede artırmaktır.

Vizyonumuz; İşimize duyduğumuz heyecanla yarattığımız farklılığımızı kalıcı kılarak sektörümüz ile özdeşleşmek ve bir dünya markası haline gelmektir.

 

İletişim

Fevzi Çakmak Mah Makparsan Özel Organize San.10613 Sk. No: 19 Karatay Konya
T:
F:
E: info@startarimmakinalari.com

ADRES

Fevzi Çakmak Mah Makparsan Özel Organize San.10613 Sk. No: 19 Karatay Konya
info@startarimmakinalari.com

0542 842 02 50

BÜLTEN

Bilgilerinizi bırakın gelişmelerden ve kampanyalardan ilk sizi haberdar edelim.

Bilgi Hizmetleri Topluluğu